|
|
|
|
1
|
2
-
Mladší žáci U12 – Nadstavba – formou turnaje (soupeři BK Klatovy a BK Přeštice)
Mladší žáci U12 – Nadstavba – formou turnaje (soupeři BK Klatovy a BK Přeštice)
Sobota 02 března 2024 09:00 – 15:00
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Nadstavba krajského přeboru U12 starších žáků formou turnaje s týmy BK Klatovy a BK Přeštice. ⛹️🏀💪🦵
Více podrobností
-
Kadeti U17 vs BC Benešov
Kadeti U17 vs BC Benešov
Sobota 02 března 2024 16:00 – 18:00
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Nadstavba skupina A Nadregionální ligy
Více podrobností
-
Muži A vs GBA Sojky Pelhřimov
Muži A vs GBA Sojky Pelhřimov
Sobota 02 března 2024 18:30 – 20:30
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Další 2.ligový zápas na domácím poli
čas zatím neurčen
Více podrobností
• • •
|
3
-
Kadeti U17 vs BK Kladno
Kadeti U17 vs BK Kladno
Neděle 03 března 2024 09:00 – 11:00
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Nadstavba skupina A Nadregionální ligy
Více podrobností
-
Muži A vs BC Vysočina
Muži A vs BC Vysočina
Neděle 03 března 2024 11:30 – 13:30
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Další 2.ligový zápas na domácím poli
čas zatím neurčen
Více podrobností
-
Starší žákyně U15 vs DBaK B Plzeň
Starší žákyně U15 vs DBaK B Plzeň
Neděle 03 března 2024 14:00 – 16:00
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Více podrobností
• • •
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
-
ZRUŠENO – Nadregionální turnaj U11 mix
-
TJ Thermia Karlovy Vary vs Starší žáci U15
TJ Thermia Karlovy Vary vs Starší žáci U15
Sobota 09 března 2024 10:00 – 12:00
Základní škola 1. máje, 1, 1. máje 58, 360 06 Karlovy Vary-Karlovy Vary 6, Česko
Další zápas kluků U15 doma ⛹️🏀
čas neurčen
Více podrobností
-
Junioři U19 vs BK Sojky Pelhřimov B
Junioři U19 vs BK Sojky Pelhřimov B
Sobota 09 března 2024 11:00 – 13:00
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Více podrobností
-
BK Sojky Pelhřimov B vs Junioři U19
BK Sojky Pelhřimov B vs Junioři U19
Sobota 09 března 2024 14:00 – 16:00
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Více podrobností
• • • •
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
-
Nadregionální turnaj U12 holky
Nadregionální turnaj U12 holky
Sobota 16 března 2024 10:00 – 15:00
SKB Rokycany, Jiráskova 1033, 337 01 Rokycany-Rokycany 1, Česko
Naregionalní turnaj. Přijedou týmy HB Basket (Praha) a Strakonice.
Sraz: 9.15
Pořadí zápasů:
10.00 SKB Rokycany x HB Basket
11.30 HB Basket x Strakonice
13.00 SKB Rokycany x Strakonice
Více podrobností
-
Sokol Žižkov vs Kadeti U17
Sokol Žižkov vs Kadeti U17
Sobota 16 března 2024 17:00 – 19:00
Tělocvičná Jednota Sokol Žižkov I., 19, Hartigova 929, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko
Nadstavba skupina A Nadregionální ligy
Více podrobností
-
BK Kardio Šťáhlavy vs Muži B
BK Kardio Šťáhlavy vs Muži B
Sobota 16 března 2024 19:00 – 21:00
Sportovní hala Šťáhlavy, U Hřiště 525, 332 03 Šťáhlavy, Česko
Další z utkání mužů v krásném přeboru venku.🏀⛹️
Více podrobností
• • •
|
17
-
BK Beroun vs Kadeti U17
BK Beroun vs Kadeti U17
Neděle 17 března 2024 10:00 – 12:00
Preislerova, 266 01 Beroun-Beroun 1, Česko
Nadstavba skupina A Nadregionální ligy
Více podrobností
-
BK Jiskra Domažlice vs Muži A
BK Jiskra Domažlice vs Muži A
Neděle 17 března 2024 10:00 – 12:00
647, Fügnerova 647, Týnské Předměstí, 344 01 Domažlice-Domažlice 1, Česko
poslední 2.ligový zápas
čas zatím neurčen
Více podrobností
• •
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
-
BC Benešov vs Starší žákyně U15
BC Benešov vs Starší žákyně U15
Sobota 23 března 2024 12:00 – 14:00
Základní Škola Benešov, Dukelská 1818, Dukelská 1818, 256 01 Benešov-Benešov u Prahy, Česko
Více podrobností
•
|
24
|
25
|
26
|
27
|
28
-
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Čtvrtek 28 března 2024 08:00 – Neděle 31 března 2024 15:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
-
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Čtvrtek 28 března 2024 12:00 – Neděle 31 března 2024 14:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
• •
|
29
-
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Čtvrtek 28 března 2024 08:00 – Neděle 31 března 2024 15:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
-
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Čtvrtek 28 března 2024 12:00 – Neděle 31 března 2024 14:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
• •
|
30
-
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Čtvrtek 28 března 2024 08:00 – Neděle 31 března 2024 15:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
-
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Čtvrtek 28 března 2024 12:00 – Neděle 31 března 2024 14:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
• •
|
31
-
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Easter Cup Klatovy Nejmladší minižáci U11
Čtvrtek 28 března 2024 08:00 – Neděle 31 března 2024 15:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
-
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Easter Cup Klatovy Starší žákyně U15
Čtvrtek 28 března 2024 12:00 – Neděle 31 března 2024 14:00
Klatovy, 339 01 Klatovy-Klatovy 1, Česko
Více podrobností
• •
|
|
|
|
|
|
|
|